Novita Serisi

Novita Ankastre Banyo Bataryası

Marka   E.C.A.

 

Ankastre banyo bataryalarının standart diziliminin aksine bu üründe tüm modüller tek bir rozete konumlandırılır. Tepe duşuna, el duşuna ve çıkış ucuna yönlendirilebilen su ile kullanıcının konforu artar. Yön değiştirici düğmesindeki piktogramlarla suyu açmak istediğinizde  suyun nereden akacağını anlayabilirsiniz. Siyah, beyaz ve krom olmak üzere farklı renk alternatifi ile kullanıcı karşısına çıkan ürün, tüketicinin isteklerine yönelir. Bataryanın duvar içinde kalacak kısmı bir kılıf ile korunup, montaj zamanında kılıfla birlikte yerleştirilip üst montaj hatalarını önler.

“In contrast to the standard aligning of built-in bath mixers, all modules are placed on a single rosette. Directing the water to overhead shower; hand shower and outlet end, the user is provided with unique comfort. It is easily understandable where the water is about to flow by virtue of pictograms on diverter button. The product is presented to the consumers in three different colors e.g Black, white and chrome. The built-in section of the faucet is covered with a case to prevent any faults of upper mounting.”

iia_2015_wi_4c_b

Novita Serisi

Marka :    E.C.A.

 

Keskin ve organik hatların ustaca bir arada kullanılması ile oluşturulan form, yeni nesil ürün trendlerine gönderme yapıyor. Sağlamlık ve estetiği yansıtan yalın hatları ile köşelerde keskinlikten yuvarlaklığa doğru eriyen formu “elmas parıldamaları” oluşturuyor. Siyah, beyaz ve krom olmak üzere farklı renk alternatifi ile kullanıcı karşısına çıkan ürün, tüketicinin isteklerine yöneliyor. Farklı açma kapama kolu sayesinde daha ergonomik olan armatür kullanıcısında dokunma hissi uyandırıyor. Haraket edebilen perlatörü kireç kırıcı özelliğe sahiptir. Bunun yanında tasarruf özelliği ile 3 barda 7lt su akıtıyor. Buda ürünü çevreci kılıyor.

” Using an ingenious combination of sharp and organic lines, the product is being addressed to the new generation product trends. Simple lines reflecting durability and aesthetics combined with roundness in the corners from sharpness give an appearance of “diamond shining” The product is presented to the consumers in three different colors e.g Black, white and chrome. Thanks to specially designed opening-closing lever, it provides the users with the sense of touch due to its ergonomics. Its movable aerator features has a limestone breaker feature. Besides, it has energy saving with a water flow of 7lt at 3 bar thus makes the product environmentally friendly. “

Tasarımların tüm hakları Valfsel Armatür Sanayi A.Ş.’ye aittir.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram