Marine Serisi

Marine Serisi

Marka :    E.C.A.

 

Doğadan ilham alan fikirlerine çevre dostu yaklaşımını ekleyerek yön verdiği “MARİNE” koleksiyonu ruhunu, İstanbul Boğazı’nın dalgalarından alıyor. Sürekli dalganın an içinde heykelsi forma dönüşmesi ile oluşturulan her farklı bakış açısıyla farklı dalgaları anımsatan formu ile marine İstanbul’un dinamizmini tasarıma yansıtıyor. Dalga hareketinin en önemli özelliği olan yer değiştirirken ortamın yer değiştirmemesi fikri ile evlerdeki durağan banyo ortamlarına hareketlilik kazandırıyor. Maksimum hammadde tasarrufu ile üretilen ve sağladığı su tasarrufu ile çevre dostu olan Marine, haraketli ve parmağınızın ucuyla temizlenebilen perlatörüyle konforunuzu da arttırıyor.

Inspiration of nature and eco-friendly approach shape ECA’s idea, directs  MARINE collection, receiving  its spirit off  Bosphorus’ waves. It’s been  created with transformation of the moment of sculptural  wave. It has peculiarly design that spreads  wave form with its body. When you look it with different angle you can see different wave forms which  reflects Istanbul’s dynamism . Most important message of wave shape is changing its place without changing environment. It’s been produced with minimum  raw material by achiving  water saving feature .It’s aerator increase comfort by movable filter and makesit  easy to clean with  one finger.

Screen Shot 2015-06-04 at 3.24.35 PM

* 16 – 22 Nisan 2012 tarihleri arasında Milano’nun Zona Tortona bölgesinde Milano Tasarım haftası kapsamında oluşturulan bir sergidir.

Tasarımların tüm hakları Valfsel Armatür Sanayi A.Ş.’ye aittir.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Instagram